17 kwietnia spotkali się w naszej szkole przedstawiciele dziesięciu lubelskich szkół podstawowych na IV już edycji konkursu z języka angielskiego PLAY WITH ENGLISH. Swoje wysokie umiejętności językowe pokazali uczniowie klas czwartych, a konkurs miał być dla nich przede wszystkim był okazją do zabawy, gdyż przygotowany został w formie turnieju. W poszczególnych zadaniach uczestnicy konkursu mierzyli się z bardzo różnymi zadaniami takimi, jak: rozpoznawanie liczb 0-999, szukanie rymów, czytanie i słuchanie ze zrozumieniem, a nawet quiz dotyczący miejsc charakterystycznych dla Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych, i wreszcie odgrywanie śmiesznych scenek sytuacyjnych. Wszyscy wykazali się naprawdę pomysłowym i dokładnym przygotowaniem, a dialogi prezentowane przez poszczególne zespoły szczerze rozbawiły nasze Jury, w którym w zasiedli:

p. Elżbieta Stelmach-Misztal – kierownik Centrum Brytyjskiego UMCS w Lublinie.

P. Grzegorz Gębala – przedstawiciel wydawnictwa językowego Macmillan

Bardzo dziękujemy! Także za ufundowanie nagród.

A główne nagrody w IV edycji naszego konkursu zdobyli:

1 miejsce – SP21: Magda Harasim, Michał Patyra; przygotowała p. Małgorzata Małecka

2 miejsce – SP28: Augustyn Lipski, Oliwia Dudek; przygotowała p. Agnieszka Goliszek

3 miejsce – SP39: Julia Tuziemska, Sada Habieb; przygotowała p. Joanna Skwara

Gratulujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie:

SP1: Aleksander Siwko, Oliwier Woźniak; przygotowała p. Agnieszka Pawelec

SP4: Rafał Staśkiewicz, Jakub Zawadzki; przygotowały p. Elżbieta Bliźniuk i p. Anna Czerkawska

SP10: Katarzyna Kijek, Anastazja Krawczyk; przygotowała p. Dorota Główczyk

SP11: Szymon Ostański, Milena Terlecka; przygotowały p. Magdalena Kamińska i p. Beata Pastuszak

SP32: Arkadiusz Ciołek, Bartłomiej Golec; przygotowała p. Malwina Chmielewska

SP45: Zuzanna Flis, Zuzanna Żmidzińska; przygotował p. Marcin Sadowski

SP52: Aya Mamandi, Dominika Trautman; przygotowała p. Magdalena Bielecka

so … till next year … we hope;)

Tymczasem zapraszamy do zobaczenia zdjęć z tego wydarzenia

IMG 20180417 122042