dzieci z bullerbyn18 kwietnia 2018  już po raz piętnasty odbył się w naszej szkole konkurs dla uczniów klas trzecich lubelskich szkół. Gości, uczniów naszej szkoły i drużyny rywalizujące ze sobą powitał zespół taneczny „Lucky Stars” prowadzony przez panią A. Bartkow – Lewandowską. Uczestnicy konkursu jak co roku przygotowali prezentacje, które w ciekawy sposób przedstawiały bohaterów lektury i szkoły z których przybyli. Wszyscy w wyjątkowy sposób prezentowali teatralne talenty i swoje piękne stroje, a także szkolne tarcze. Występy artystyczne były punktowane. Następnie uczniowie odgadywali losowo wybrany rekwizyt i rozwiązywały test wiedzy z lekturze. W tym roku nasza szkoła zdobyła:

I MIEJSCE ZAJĘŁA DRUŻYNA W SKŁADZIE:

Szymon Gładysz – klasa 3a

Magda Mazur – Willaume – klasa 3a

Wojciech Szyndela – klasa 3b

Drużynę przygotowały Panie: Grażyna Kośmiej i Dorota Sękowska.

Serdecznie gratuluję!

Organizator konkursu: Hanna Borawska

Zapraszamy do zobaczenia zdjęć z tego wydarzenia w galerii

 

 

 

XV JUBILEUSZOWY KONKURS CZYTELNICZY KLAS TRZECICH

"MOI PRZYJACIELE Z BULLERBYN"

18 marca 2018  już po raz piętnasty odbył się w naszej szkole konkurs dla uczniów klas trzecich lubelskich szkół. Gości, uczniów naszej szkoły i drużyny rywalizujące ze sobą powitał zespół taneczny „Lucky Stars” prowadzony przez panią A. Bartkow – Lewandowską. Uczestnicy konkursu jak co roku przygotowali prezentacje, które w ciekawy sposób przedstawiały bohaterów lektury i szkoły z których przybyli. Wszyscy w wyjątkowy sposób prezentowali teatralne talenty i swoje piękne stroje, a także szkolne tarcze. Występy artystyczne były punktowane. Następnie uczniowie odgadywali losowo wybrany rekwizyt i rozwiązywały test wiedzy z lekturze. W tym roku nasza szkoła zdobyła:

 

I MIEJSCE

DRUŻYNA W SKŁADZIE:

 

  1. Szymon Gładysz – klasa 3a

  2. Magda Mazur – Willaume – klasa 3a

  3. Wojciech Szyndela – klasa 3b

Drużynę przygotowały panie: Grażyna Kośmiej i Dorota Sękowska.

 


Serdecznie gratuluję!

Organizator konkursu: Hanna Borawska

 

Pin It