„Historyczne miejsca, historyczne postacie – 100 lat Niepodległej w Lublinie”

II Wojewódzki Interdyscyplinarny Konkurs Poświęcony Historii i Topografii Miasta Lublin „Historyczne miejsca, historyczne postacie – 100 lat Niepodległej w Lublinie” został zorganizowany pod honorowym patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty Pani Teresy Misiuk oraz Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie Pani Ewy Momot.

Wręczenie dyplomów i nagród książkowych laureatom konkursu odbyło się 26 marca 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie.

Sukcesy naszych uczniów:

• Hanna Panas, ucz. klasy 4c - 3 miejsce w kategorii literackiej klas czwartych
  • Wiktoria Łakota , ucz. klasy 5b - 3 miejsce w kategorii literackiej klas piątych
  • Jan Sieniuta, ucz. klasy 5b - wyróżnienie w kategorii literackiej klas piątych
  • Zuzanna Żmidzińska, ucz. klasy 4a - 1 miejsce w kategorii plastycznej klas 4 – 7

niepodleglawlublinie

Gratulujemy i życzymy dalszych osiągnięć w poszerzaniu wiedzy o naszym mieście.

Opracowali nauczyciele bibliotekarze:
Liliana Kwiecińska-Urbaniak