Nikola Załuskauczennica klasy 3b, Zuzanna Tatarczak, uczennica klasy 5a, Julia Misiewicz,uczennica klasy 6a, zdobyły I miejsce w kategorii literackiej – opowiadanie; Milena Czech,uczennica klasy 4d, Kacper Warda, uczeń klasy 7a, zdobyli I miejsce w kategorii literackiej – wiersz; Zuzanna Czubara, uczennica klasy 4a, Zuzanna Flis, uczennica klasy 4b, zdobyły II miejsce w kategorii literackiej – opowiadanie; Paulina Miszczuk, uczennica klasy 3b, Klaudia Kosicka, uczennica klasy 4a, Hanna Kulhawczuk, uczennica klasy 4c, zdobyły III miejsce w kategorii literackiej – opowiadanie; Wiktoria Kuśmierz, uczennica klasy 6b, zdobyła II miejsce w kategorii plastycznej, Zuzanna Żmidzińska, uczennica klasy 4a, zdobyła III miejsce w kategorii plastycznej w IV Wojewódzkim Konkursie Literacko-Plastycznym „Moja przygoda w szkolnej bibliotece ze znanym lublinianinem” (pod honorowym patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty Pani Teresy Misiuk oraz Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 10 im. H. Sienkiewicza w Lublinie Pani Ewy Momot)

Uczniowie przygotowani przez nauczycieli bibliotekarzy:

p. Lilianę Kwiecińską-Urbaniak

p. Barbarę Ozdobę