Uczniowie klasy 2b wzięli udział w XI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Polscy sportowcy na olimpiadach i mistrzostwach świata”, a trzy uczennice zdobyły, aż trzy nagrody:

I miejsce – Aleksandra Grzeszczyk

II miejsce – Nikola Begier

Wyróżnienie – Liliana Beyyer

Organizatorami byli: Szkoła Podstawowa nr 23 im. Olimpijczyków Polskich w Lublinie oraz Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie.

Honorowy patronat nad konkursem objęli: Krzysztof Żuk -Prezydent Miasta Lublin, Jarosław Stawiarski –Marszałek Województwa Lubelskiego, Teresa Misiuk – Lubelski Kurator Oświaty, Lech Sprawka – Wojewoda Lubelski, Andrzej Kraśnicki – Prezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego, Stanisław Budzik – Arcybiskup Metropolita Lubelski.

Na XI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Polscy sportowcy na olimpiadach i mistrzostwach świata” nadesłano 193 prace plastyczne (w tym 66 online) z 35 szkół podstawowych z całego kraju.

Przy ocenie prac komisja wzięła pod uwagę zgodność z tematem, oryginalność rozwiązań, samodzielność, staranność, wrażenie artystyczne.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć nagrodzonych i wyróżnionych prac na stronie szkoły www.sp23.lublin.pl oraz FB szkoły https://www.facebook.com/sp23.lublin.eu/.

Gratulujemy naszym Koleżankom!!!

dyplomy 2b