Uczniowie naszej szkoły zostali nagrodzeni w Powiatowym Konkursie Plastycznym Jan Paweł II - nasz papież, którego myślą przewodnią był cytat:

„Tu, w tym mieście, w Wadowicach, wszystko się zaczęło.  I życie się zaczęło, i szkoła się zaczęła …”

Konkurs odbył się w Szkole Podstawowej nr 4 w Lubartowie. Celem konkursu było kultywowanie pamięci o Świętym Janie Pawle II, zwrócenie uwagi na ponadczasowe i uniwersalne wartości płynące z Jego nauki oraz rozwój zdolności twórczych dzieci i młodzieży inspirowanych bogactwem kulturowym i historycznym naszego narodu.

Laureaci konkursu:

Aleksandra Ferdynus, Maja Hołysz, Michał Woźniak - klasa1b (wych. Beata Skawińska –Migacz)

Patrycja Chołomej, Antonina Nowak, Kacper Chabros, Julia Szeliga, Kay Weiss- klasa 2a (wych. Barbara Łomott)

Amelia Brzeska, Alicja Wrona – klasa 2b (wych. Hanna Borawska)

Wszystkim  nagrodzonym gratulujemy wysokiego poziomu artystycznego przygotowanych prac konkursowych.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii