Piątek 21 grudnia 2018 roku był ostatnim dniem przed przerwą świąteczną. Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia

w naszej szkole każda klasa zorganizowała tradycyjne poczęstunki podczas których nie zabrakło wielu ciepłych słów wypowiadanych w trakcie łamania się opłatkiem oraz wspólnego śpiewania popularnych kolęd. Każdą z klas odwiedzili ponadto z śpiewem na ustach kolędnicy przygotowani przez Panią Danutę Bazylewicz. Klasa 5d pod przewodnictwem wychowawczyni - Pani Violetty Sobczyk przedstawiła pełne emocji jasełka, a następnie wszyscy członkowie społeczności szkolnej spotkali się na szkolnym opłatku w sali gimnastycznej. Spotkanie to rozpoczął chór szkolny zachęcając wszystkich do wspólnego śpiewu kolęd. Następnie  ksiądz Adam Pawlak odczytał fragment Pisma Świętego i skierował kilka ciepłych słów do młodzieży. Spotkanie zakończyły życzenia złożone przez Pana Dyrektora oraz rozstrzygnięcie Konkursu na najlepszą szopkę bożonarodzeniową 2018 roku w naszej szkole. Podczas spotkania zostały wręczone dyplomy oraz niewielkie upominki. Nagrody główne za trzy pierwsze miejsca zostaną natomiast wręczone podczas mszy świętej o godzinie 11.00 w kościele parafialnym. Wystawa prac, która została zorganizowana w szkole będzie także kontynuowana w kościele. Z wynikami konkursu można zapoznać się klikając tutaj. Ten dobry, wspólnie spędzony czas pozwolił nam poczuć zapach zbliżających się magicznych chwil, które lada dzień nastaną.

Niech będzie to dla wszystkich czas radości i wytchnienia. Błogosławieństw Nowonarodzonego Jezusa oraz wielu łask w zbliżającym się Nowym 2019 Roku życzy klasa 4c wraz z wychowawcą Arkadiuszem Majewskim.

Serdecznie zapraszamy do zobaczenia naszych wspólnych zdjęć z tego dnia w galerii.

Pin It