Podczas dyskoteki andrzejkowej klasy 7a i 4c zorganizowały zbiórkę słodyczy na rzecz dzieci przebywających w lubelskich szpitalach. Nasze serca okazały się szeroko otwarte i ilość zebranych łakoci zaskoczyła nawet samych organizatorów.

MotoMikołaje będą mieli nie lada zagadkę jak dostarczyć na dwóch kółkach 6 pudełek słodyczy, które dzieci dzieciom przyniosły z wielką radością. Nasza zbiórka potrwa jeszcze do piątku i będzie realizowana podczas przerw obiadowych. Można będzie również dostarczyć słodycze do pokoju nauczycielskiego ze wskazaniem, że są przeznaczone na akcję MotoMikołaje.

Za okazane wsparcie serdecznie dziękujemy w imieniu dzieci, które dzięki takiemu wsparciu zyskają płynącą razem z prezentami radość i nadzieję. Przez to chociaż w niewielkim stopniu ich pobyt w szpitalu będzie lżejszy i weselszy.

Organizatorzy: klasy 7a i 4c wraz z wychowawcami

motomikołaje 1