27 listopada 2018 r. odbył się Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Pingwin. W naszej szkole wzięło w nim udział 17 uczniów z klas 4-8. Jedna uczennica wzięła ponadto udział w odpowiedniku tego konkursu z języka polskiego. W kilku klasach o zakwalifikowaniu do konkursu decydowały kwalifikacje wewnątrzszkolne. Dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie i chęci udziału. Trzeba zaznaczyć, że uczniowie klasy 8 przybyli na konkurs Pingwin bezpośrednio po napisaniu próbnego egzaminu ósmoklasisty. Na wyniki musimy jednak poczekać do stycznia 2019 r.

Zapraszamy do zobaczenia dokumentacji fotograficznej tego konkursu.

Przed nami natomiast kolejny konkurs matematyczny, w którym startujemy kolejny rok z rzędu. W ubiegłym roku w konkursie Pionier uczniowie naszej szkoły uzyskali tytuły laureata oraz wyróżnienia. Konkurs matematyczny Pionier odbędzie się w naszej szkole 11 grudnia 2018 roku. Chętni do udziału uczniowie zostali już zgłoszeni do organizatorów.

Za realizację tych konkursów w naszej szkole odpowiada nauczyciel matematyki Arkadiusz Majewski.

Pin It