25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka świata, najlepszy przyjaciel dzieci, niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu - Pluszowy Miś. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo

"czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!"

Dzieci z naszej świetlicy nie zapomniały o tym ważnym święcie, poznały historię tego święta i wysłuchały wierszy o misiach. Podczas zajęć plastycznych mogły stworzyć lub odtworzyć swojego ulubionego pluszaka. Dzięki zaangażowaniu wszystkich dzieci ze świetlicy powstał ogromny miś, który jest prawdziwą ozdobą świetlicowej sali. Dzieci, które przyszły do szkoły ze swoim małym lub większym przyjacielem- Misiem miały możliwość  zaprezentowania go kolegom  oraz wspólnej zabawy z pluszakami.