Rozpoczęliśmy realizację programu MegaMisja obejmującego edukację cyfrową w klasach I-III.

Dzięki zakwalifikowaniu się do programu Fundacji Orange w ubiegłym roku nasza szkoła, jako jedna z nielicznych w Lublinie organizuje interesujące zajęcia ukierunkowane na doskonalenie umiejętności informatycznych, ale także uczące radzenia sobie z codziennymi obowiązkami i problemami. Udział w projekcie wiąże się z wsparciem Szkoły ze strony Fundacji w postaci materiałów pomocniczych, wsparciem merytorycznym, ale także dostarczaniem do szkoły nagród za kolejne wykonane zadania. W zajęciach uczestniczą w naszej szkole wybrani uczniowie klasy 3b. Szkolnym koordynatorem projektu jest Pan Arkadiusz Majewski - nauczyciel matematyki i informatyki, a część zajęć poprowadzi Pani Dorota Sękowska z oddziału przedszkolnego. Zapraszamy do zapoznania z relacjami z pierwszych trzech spotkań oraz zobaczenia filmu, który został nakręcony w ramach rekrutacji do programu.

Zadanie nr 4 "Opowiedzcie o sobie Psotnikowi"

Zajęcia nr 3 pt. "Złapiemy Psotnika - prawda, czy fałsz"

Zajęcia nr 2 pt. "Dzielni poszukiwacze informacji"

Zajęcia nr 1 pt."Bałagan w Encyklopedii Internetowej"

 

Pin It