28 września 2018 r. klasy 4c oraz 5b pod opieką wychowawców oraz rodziców wybrały się do Galerii Olimp, aby uczcić Dzień Chłopaka wspólną zabawą połączoną z integracją. Plan popołudnia był wyjątkowo napięty. Uczniowie sprawdzili swoje umiejętności wspinaczkowe na ściankach SkyParku, następnie uzbrojeni w laserowe karabiny stoczyli bój w Manii Strzelania, a na koniec wzięli udział w seansie filmu "Mała Stopa", który tego dnia wchodził do lubelskich kin. Podczas powrotu do szkoły po godzinie 19 autobusem miejskim wszystkim dopisywały świetne humory. Należy zaznaczyć, że tego dnia obie klasy miały niemal wszystkie planowe lekcje. Nasza dzielna młodzież umie jednak połączyć naukę z zabawą i po odpoczynku w kinie mogłaby dalej kontynuować aktywność fizyczną. Sukces tego wyjścia będzie dużą motywacją do realizacji dalszych działań integrujących naszych uczniów. W wyjściu wzięli udział wszyscy uczniowie obu klas. Dziękujemy za wsparcie w zapewnieniu opieki ze strony rodziców oraz pozytywny odzew i zgodę na udział dzieci.

Organizatorzy: Beata Winiarczyk i Arkadiusz Majewski

Zapraszamy do galerii zdjęć z tego wydarzenia