We wtorek 18 września 2018 uczniowie klasy 4c uczestniczyli w warsztatach matematycznych realizowanych w ramach Lubelskiego Festiwalu Nauki przeprowadzonych przez przedstawicieli Koła Dydaktyków Matematyki działającego na Uniwersytecie Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie. Wszyscy uczestnicy ogarnięci emocjami wynikającymi z zaciętej rywalizacji grali wspólnie w gry kształtujące spostrzegawczość, logiczne myślenie oraz doskonalące umiejętności liczenia pamięciowego. Zabawa była przednia i uczniowie nie mogą się doczekać kolejnych spotkań z królową nauk. Dziękuję chętnym do współpracy rodzicom za wsparcie w zapewnieniu właściwej opieki nad grupą i proszę o pomoc w organizacji zbliżającego się kolejnego wyjścia naszej klasy. Zapraszam do zobaczenia zdjęć z tego wydarzenia w galerii.

Arkadiusz Majewski

Wychowawca klasy 4c

Zobacz zdjęcia z tego wyjścia