20180619 170451Wspólnie z chętnymi uczniami klas 4-7 oraz ich rodzicami zagrzewaliśmy naszą Reprezentację do boju podczas jej pierwszego meczu Mistrzostw Świata w Rosji 2018.
Barwy narodowe były widoczne na twarzach, szalikach i strojach uczniów. Wszyscy z zapartym tchem śledzili poczynania naszej jedenastki na dużym ekranie przygotowanym specjalnie na tą okazję. Świąteczna atmosfera udzieliła się również dziewczętom z klas 4, które mimo niekorzystnego wyniku przetańczyły całą drugą połowę meczu skandując Polska, Polska, Polska...
Wspólne kibicowanie zakończyliśmy rozlosowaniem pomiędzy uczestnikami dwóch piłek przekazanych na ten cel przez Pana Dyrektora Wojciecha Kalickiego, który swoją obecnością podniósł rangę tego wydarzenia. Dziękujemy za wsparcie tej inicjatywy.
Organizator: Arkadiusz Majewski

Zapraszamy do zobaczenia galerii zdjęć z tego wydarzenia