Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie klas 8!
Zapraszamy do wzięcia udziału w trzecim już w tym roku szkolnym próbnym egzaminie ósmoklasisty:
17 marca (środa) - język polski
18 marca (czwartek) - matematyka
19 marca (piątek)- język angielski
Rozpoczęcie pracy z arkuszem godz. 9.00, sale egzaminacyjne od B20 do B24. Wykaz zdających w Sali znajduje się na niebieskiej tablicy na parterze w segmencie B.
W dniu próbnego egzaminu obowiązkowe zajęcia klas 8 rozpoczynają się od godz. 12.35
Na próbny egzamin może przyjść uczeń zdrowy, bez objawów wskazujących na zakażenie koronawirusem, nie będący w izolacji lub na kwarantannie. Uczeń w częściach wspólnych szkoły ma założoną ochronę nosa i ust, przy wejściu do szkoły dezynfekuje ręce, po zajęciu miejsca w Sali egzaminacyjnej uczeń może zdjąć maseczkę.
Szczegółowa procedura BHP związana z organizacją próbnego egzaminu ósmoklasisty znajduje się w poniższym linku.
Powodzenia!