18 października 2019r. dzieci uczęszczające do naszej świetlicy tradycyjnie już po raz kolejny wybrały się na koncert „ Barwy jesieni”. To już VIII edycja imprezy organizowanej przez Filię nr 4 Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Lublinie wraz z Dzielnicowym Domem Kultury SM „Czechów”. To bardzo fajna impreza, w której dzieci bardzo chętnie uczestniczą. Zawsze jest wiele atrakcji, w tym roku mogły podziwiać umiejętności grup tanecznych PERFEKT I AURUM, jak również pokazy taneczne swoich młodszych kolegów ze szkoły – gdyż w tym roku na scenie pojawiły się dzieci z naszego oddziału „0”. W programie był recital Elżbiety Niczyporuk, zaśpiewał również Łukasz Jemioła. Dzieci podziwiały przepiękne prace plastyczne na towarzyszącej imprezie wystawie plastycznej „Pamiętasz, była jesień”. Nasze świetliczaki nie zapomniały o organizatorach i głównych adresatach imprezy jakim byli seniorzy i obdarowały ich wcześniej przygotowanymi kwiatami w barwach jesieni. To była super impreza – dziękujemy za zaproszenie !!!