W czwartek 10 października 2019 r. w naszej szkole odbyła się dyskoteka charytatywna pod hasłem "Muzyczne serca". Zabawę poprowadziła firma FreeeArt, a ze strony szkoły organizację koordynował Samorząd Uczniowski. Zbiórka przeprowadzona w ramach dyskoteki spotkała się z wielkim pozytywnym odzewem uczniów i rodziców. Jakość prowadzonej zabawy została bardzo dobrze oceniona przez uczniów. Pojawił się telebim, światła stroboskopu i dużo, dużo dymu. Topowa muzyka przeplatana ciekawymi słownymi przerywnikami przypadła do gustu uczniom i nauczycielom. Duża ilość zebranych darów, których masa przekroczyła 120 kg zostanie przeznaczona na potrzeby Domu Dziecka im. J. Korczaka przy ul. Sierocej w Lublinie. Bardzo dziękujemy za wielkie pozytywne wsparcie zarówno mentalne, jak i materialne naszej akcji.

Zapraszamy do zobaczenia relacji fotograficznej dokumentującej ogromną ilość zebranych darów dostępnej w galerii zdjęć.