Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną i tym samym brakiem możliwości osobistych spotkań i bezpośrednich rozmów z uczniami i rodzicami, informuję o możliwości kontaktu z pedagogiem szkolnym za pomocą poczty służbowej lub dziennika elektronicznego. Proszę również w sytuacjach pilnych, nie cierpiących zwłoki kontaktować się z wychowawcą klasy z prośbą o przekazanie informacji pedagogowi.

Obecne godziny kontaktów z pedagogiem: od poniedziałku do czwartku w godzinach 9.00 - 13.00. E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jednocześnie informuję, iż instytucją wspomagającą pracę naszej szkoły jest Zespół Poradni nr 3 w Lublinie - Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna nr 6 ul. Młodej Polski 30, telefon 81 741-09-30.

Zachęcam również do kontaktu i skorzystania ze wsparcia psychologów i terapeutów z Fundacji Sempre e Frente ( szczegóły na stronie internetowej naszej szkoły. Telefon do Fundacji: 690-080-886 lub e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Życzę Rodzicom i Uczniom dużo zdrowia i pogody ducha.

Danuta Gromczyńska - pedagog SP nr 45