Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy do udziału w czwartym w tym roku szkolnym zebraniu Wychowawcy z Rodzicami według poniższego harmonogramu:

18 maja (wtorek) 2021 r. w formie zdalnej (platforma MS Teams, rodzic loguje się na konto ucznia):

klasy 1-3 godz. 16.00

klasy 4-8 godz. 17.00

W dniu zebrania Państwo Nauczyciele i Wychowawcy udzielają rodzicom uczniów konsultacji w formie zdalnej w godzinach 18.00-19.00.

Informujemy, że 04.05.2021 r. (wtorek) jest dodatkowym dniem wolnym od zajęć dydaktycznych dla uczniów klas 1-8 Szkoły Podstawowej nr 45 im. Zbigniewa Herberta w Lublinie.

W tym dniu funkcjonować będzie świetlica szkolna oraz stołówka.

Rodziców uczniów klas 1-3 zainteresowanych opieką świetlicową w tym dniu prosimy o złożenie deklaracji na adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  do dnia 29 kwietnia br. (w treści wiadomości prosimy podać imię, nazwisko dziecka, klasę, zakres godzinowy pobytu w świetlicy).

Informujemy Państwa, że Lubelski Kurator Oświaty podejmuje kolejne spotkanie służące wsparciu rodziców uczniów klas VIII w zakresie wyboru dalszego etapu kształcenia i procesu rekrutacji do szkół ponadpodstawowych pt. Rodzic pierwszym doradcą.
Spotkanie online służące wsparciu rodziców uczniów klas VIII w zakresie wyboru dalszego etapu kształcenia i procesu rekrutacji do szkół ponadpodstawowych ze specjalistami w tej dziedzinie odbędzie się dnia 20 kwietnia 2021 r. (wtorek) o godz. 17.00 na platformie MS Teams.
Link do spotkania online otrzymacie Państwo za pośrednictwem dziennika elektronicznego.

List do Rodziców Lubelskiego Kuratora Oświaty

Szanowni Państwo rodzice/prawni opiekunowie,

w dniu 13 kwietnia 2021 r. (wtorek) odbędą się zdalne konsultacje indywidualne dla rodziców uczniów naszej szkoły według następującego harmonogramu:

klasy 1-3 - godz. 16.00-17.00

klasy 4-8 - godz. 16.30-17.30

Rodzic/prawny opiekun loguje się na konto ucznia na platformie MS Teams i dzwoni do wybranego nauczyciela na audio lub wideo spotkanie.

Dopuszczalna jest inna zdalna forma kontaktu rodzica/prawnego opiekuna z nauczycielem po wcześniejszym ustaleniu (np. telefon, skype etc).

Przypominamy, że we wszystkich sprawach mogą Państwo kontaktować się w dowolnym czasie z wychowawcami klas i nauczycielami poszczególnych przedmiotów za pośrednictwem wiadomości w dzienniku elektronicznym.

Szanowni Państwo rodzice/prawni opiekunowie,

w dniu 9 marca 2021 r. (wtorek) odbędą się zdalne konsultacje indywidualne dla rodziców uczniów naszej szkoły według następującego harmonogramu:

klasy 1-3 - godz. 16.00-17.00

klasy 4-8 - godz. 16.30-17.30

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy do udziału w trzecim w tym roku szkolnym zebraniu Wychowawcy z Rodzicami według poniższego harmonogramu:

2 lutego (wtorek) 2021 r. w formie zdalnej (platforma MS Teams, rodzic loguje się na konto ucznia):

klasy 1-3 godz. 16.00

klasy 4-8 godz. 17.00