Zapraszamy na zajęcia pozalekcyjne organizowane dla naszych uczniów przez naszych nauczycieli: zajęcia wyrównywania wiedzy, zajęcia rozwijające, w tym robotyka i programowanie, koła zainteresowań, zajęcia sportowe i ... język rosyjski. Polecamy!

Lp. Imię i nazwisko prowadzącego Nazwa zajęć Klasa Termin Godzina Sala
1.

Marcin Sadowski

Zajęcia rozwijające z języka angielskiego

7ac

8a

środa

piątek

poniedziałek

wtorek

8.50-9.35

9.35-10.30

9.45-10.30

11.25-12.10

B37
2.

Beata Winiarczyk

Zajęcia rozwijające z języka angielskiego 7bd

poniedziałek

czwartek

15.05-15.50

8.50-9.35

B38
3.

Aleksandra Wons-Łukasik

Zajęcia rozwijające z języka angielskiego 7ac

środa

piątek

8.50-9.35

9.35-10.30

B38
4.

Anna Moroziewicz

Zajęcia rozwijające z języka angielskiego 8b

wtorek

piątek

8.50-9.35

8.50-9.35

B38
5.

Danuta Bazylewicz

Zajęcia rozwijające z muzyki

5

6

piątek

poniedziałek

14.15-15.00

8.00-8.45

B7
6.

Arkadiusz Majewski

Robotyka

2a

2b

3a

3b

5b

6a

środa

poniedziałek

wtorek

czwartek

wtorek

piątek

piątek

11.25-13.20

9.45-10.30

11.25-12.10

11.25-12.10

10.35-11.20

13.24-14.10

11.25-12.10

E16
7.

Monika Mirońska-Galińska

Zajęcia rozwijające z plastyki 4-7 wtorek 15.00-16.00 B7

8.

Liliana Kwiecińska-Urbaniak

Polskie miasta
w baśni
i legendach
3a środa 9.35 – 10.25 czytelnia
9.

Liliana Kwiecińska-Urbaniak

Zwierzęta z naszego otoczenia: zajęcia literacko-plastyczne 4a wtorek 13.25-14.10 czytelnia
10.

Liliana Kwiecińska-Urbaniak

Język rosyjski

4a

6a

6b

piątek

czwartek

poniedziałek

12.35-13.20

9.45-10.30

12.35-13.20

B21

B11

B37

11.

Mirosław

Lepieszko

SKS piłka nożna 1-3

poniedziałek

czwartek

15.05-16.35

15.50-16.35

SG
12. Lena Proshchenko SKS koszykówka 3 piątek 15.05-15.50 SG
13. Lena Proshchenko SKS koszykówka 5-6

poniedziałek

wtorek

piątek

16.35-18.05

16.00-17.30

16.00-17.30

SG
14.

Sławomir Depta

SKS koszykówka 7-8

wtorek

środa

czwartek

17.30-19.00 SG
15.

Violetta Sobczyk

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki 7d poniedziałek 8.00-8.45 B10
16.

Violetta Sobczyk

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki 8b czwartek 8.00-8.45 B22
17.

Grażyna Zwolińska-Domań

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki 8a

Środa

czwartek

8.00-8.45

8.00-8.45

B22
18. Ewa Cydejko Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego 7c wtorek 15.05-15.50 B21
19.

Lech Przemysław Ziemiński

Konsultacje z chemii 7-8 poniedziałek 14.15-15.00 B24
20.

Ewa Goljan

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego 8a, 8b środa 14.15-15.00 B35
21. Arkadiusz Majewski Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

6c

7c

piątek

środa

12.35-13.20

17.30

E16

MS Teams

22.

Robert Struski

Koło historyczne 6 środa 13.25-14.10 B34
23. Małgorzata Żak Konsultacje z fizyki 7-8 środa 14.15-15.00 B24
24. Elżbieta Krukowska Konsultacje z biologii 8a czwartek 7.20-8.00 C33
25. Bożena Malec Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego

I semestr 5a i 5b

II semestr 6b

poniedziałek 13.25-14.10 B33
26. Barbara Ozdoba Klub Młodego Redaktora

4b

3b

środa

czwartek

12.40-13.25

8.50-9.35

czytelnia
27. Danuta Bazylewicz/ Agnieszka Bartkow-Lewandowska

Zajęcia taneczno-muzyczne

(zamiennie)

1a

1b

3a

3b

wtorek

czwartek

czwartek

poniedziałek

11.45-12.30

11.45-12.20

10.35-11.20

11.45-12.30

D12
28. Joanna Jeremicz-Łazuka Zajęcia logopedyczne     1-3 wtorek 11.30-15.40 E31
29. Ewa Tomanek Koło biologiczne    7 środa 15.05-15.50 B20

Pin It