Po długiej przerwie w naszej szkolnej świetlicy znów rozbrzmiał wesoły śmiech, zewsząd słychać rozmowy, dyskusję a nawet śpiew! Po okresie nauczania w formie zdalnej, przerwie świątecznej oraz feriach zimowych uczniowie mogli znów zagościć w murach szkoły.
Styczniowe i lutowe dni w świetlicy poświęciliśmy na różnego rodzaju aktywności – od zabaw swobodnych, przez zajęcia artystyczne (plastyczne i muzyczne), po zabawy logiczne.Wspólnie z nauczycielami świetlicy uczniowie przygotowali foto-ściankę na bal karnawałowy, a także pudełko na zbiórkę dla zwierząt ze schroniska. W trakcie zajęć mieliśmy okazję porozmawiać o pasjach i hobby. Uczniowie z chęcią dzielili się swoimi zamiłowaniami, opowiadali o tym czym się interesują, czemu poświęcają swój wolny czas. Zobaczymy co przyniesie nam kolejny miesiąc!