Z radością informujemy o kolejnych sukcesach naszych uczniów w ogólnopolskich konkursach.

W VI Konkursie Literacko – Plastycznym Poświęconym Bibliotekom Szkolnym ,,Moja przygoda w szkolnej bibliotece z Unią Lubelską”- edycja ogólnopolska pierwsze miejsce w kategorii literackiej klas trzecich zajęła uczennica klasy 3a – Kinga Ostrowska oraz pierwsze miejsce w tej samej kategorii, ale na poziomie klas szóstych, uczennica klasy 6b – Zuzanna Flis.

Z kolei w V Konkursie Interdyscyplinarnym Poświęconym Historii i Topografii Miasta Lublin „Historyczne miejsca, historyczne postacie - Jan Paweł II w Lublinie” - edycja ogólnopolska II miejsce w kategorii literackiej klas szóstych zajęła uczennica klasy 6d - Milena Czech, a w tej samej kategorii, ale na poziomie klas piątych - Szymon Gładysz z klasy 5a.

Serdecznie gratulujemy!

Uczniów do konkursu przygotowywała p. Lilianna Kwiecińska-Urbaniak.