Kolejny z naszych konkursów zatytułowany "Kuchenne Rewelacje" dobiegł końca. Zgłoszonych zostało 10 wspaniałych potraw, których przygotowanie musiało wymagać dużego poświęcenia i czasu zarówno ze strony uczniów, jak i ich rodziców czuwających nad bezpieczeństwem podczas tworzenia naszych kuchennych rewelacji. Wszystkim uczestnikom należą się ogromne podziękowania i wyrazy uznania. Komisja, której zadaniem była ocena chętnie skosztowałaby tych wspaniałości celem lepszego porównania. Niestety głównym zmysłem, który został wykorzystany do oceny był wzrok.

Laureatami konkursu zostało rodzeństwo Zuzanna Czubara z klasy 6a wspólnie z bratem Filipem Czubarą z klasy 4b, którzy w kreatywny sposób wykonali pracę pod tytułem "Naleśniki jednokomórkowe". Należy docenić wyjątkowe walory edukacyjne ich pracy.

Komisja postanowiła także wyróżnić pracę Klaudii Korzeniowskiej z klasy 5a zatytułowaną "Matematyka nie gryzie, to ty ją schrup".

Gratulujemy nagrodzonym informując, że nagrody w konkursie zostaną wręczone po powrocie do szkoły podczas specjalnie zorganizowanego spotkania. Każdy z uczestników konkursu otrzyma także dyplom uznania.

Zdalny skład komisji oceniającej zgłoszone prace wyglądał następująco:

- Pan Dyrektor Marek Czech

- Pani Aleksandra Wons-Łukasik

- Pan Arkadiusz Majewski.

Zapraszamy do zobaczenia zdjęć przedstawiających wszystkie zgłoszone prace zamieszczonych w galerii.

Nagrodzona praca

Już w najbliższy poniedziałek na stronie szkoły pojawi się kolejny kryzysowy konkurs, do którego już teraz zapraszamy!!!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Poniżej treść ogłoszenia o konkursie z dnia 16 marca 2020 r.

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie polegającym na przygotowaniu potrawy, dania lub ciasta w kreatywny sposób powiązanego z wybranym zagadnieniem z podstawy programowej dowolnego szkolnego przedmiotu.

Proces przygotowywania oraz sam efekt pracy należy sfotografować, a tak przygotowaną fotodokumentację wysłać na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W treści wiadomości należy wpisać imię i nazwisko autora oraz tytuł powstałego dzieła.

Każdy uczestnik może przygotować dowolną ilość potraw/dań, jednak zgłaszając każde z nich w oddzielnych e-mailach powinien ograniczyć liczbę zdjęć do maksymalnie 5 sztuk na jedną potrawę/danie. Wiadomości nie powinny natomiast przekraczać 10 MB.

Przykładowe dania mogą wyglądać następująco:

- ciastka w kształcie średniowiecznego rycerza zatytułowane "W zbroi na talerzu",

- kanapki w kształcie wielokątów zatytułowane "Geometryczne fantazje",

- pizza, na której dodatki ułożone są w pięciolinię z nutkami zatytułowana "Nie śpiewaj podczas jedzenia".

Wysyłając zgłoszenie na wskazany powyżej e-mail opiekun prawny uczestnika konkursu wyraża zgodę na publikację treści zawartych w zgłoszeniu wyłącznie na stronie internetowej szkoły http://sp45.lublin.pl/.

Na wasze zgłoszenia czekamy do czwartku 19 marca 2020 r.

Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej szkoły już w piątek 20 marca 2020 r.

Przewidziane nagrody rzeczowe oraz dyplomy!

Smacznej zabawy!!!

Organizatorzy: Arkadiusz Majewski i Aleksandra Wons-Łukasik.