Szanowni Rodzice oraz Kochani Uczniowie,

Nasza Szkoła włącza się w akcję zorganizowaną przez Ministerstwo Edukacji Narodowej pt. "Razem na Święta".

Celem tej akcji jest zachęcenie wszystkich do niesienia pomocy, wsparcia drugiemu człowiekowi w okresie przedświątecznym i Świąt Bożego Narodzenia oraz budowania wspólnot i więzi międzypokoleniowych.

W ramach akcji proponujemy następujące działania:

*Kartka dla seniora z Domu Pomocy Społecznej,

*Kartka dla medyków z lubelskich szpitali walczących z COVID-19.

Zapraszamy wszystkich do włączenia się w tę piękną inicjatywę. Zachęcajcie też swoich bliskich, znajomych poprzez dodawanie na naszym szkolnym Facebooku w komentarzu zdjęć wykonanych kartek z dopiskiem, gdzie zostały wysłane. Wyślijcie też kartki do nas, to stworzymy szkolną, zdalną wystawę Waszych prac (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Zapraszamy do wspólnej akcji.

Pamiętajmy o tym, że dobro raz podarowane wraca z podwójną siłą!

Akcja trwa do 22 grudnia 2020r.

Pozdrawiam, M.Kukier

Zobacz nasz profil na FACEBOOK'u i obejrzyj naszą prezentację.