Z okazji 102. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości zapraszamy wszystkich chętnych uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w grze online pt. "Niepodległość", która przenosi uczestników na początek XX wieku i rozgrywa się dokładnie w latach 1908-1920. Zadaniem graczy jest wykonać 3 zadania, które będą wymagały wiedzy historycznej. Odpowiednie wykonanie zadania pozwoli na przejście do następnego. Każde z nich jest osadzone w konkretnej rzeczywistości historycznej, która jest opisana we wprowadzeniu do zadania. Gra zostanie przeprowadzona w formie rywalizacji na czas. Chętni uczestnicy otrzymają dostęp do gry w tym samym momencie, czyli 11 listopada 2020 roku o godzinie 16.00. Dokładnie wtedy pod tym tekstem znajdziecie hiperłącze do gry dla Niepodległej.

Zapraszam wszystkich młodych historyków SP45
Robert Struski.