Komunikat nr 5/19/20

Dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1
im. Zbigniewa Herberta

z dnia 24 kwietnia 2020 r.

Szanowni Państwo Rodzice i prawni Opiekunowie!

W związku z przedłużeniem kształcenia na odległość w szkołach i placówkach oświatowych w Polsce zostały zawieszone do 24 maja 2020 r. wszystkie zajęcia edukacyjne w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Zbigniewa Herberta:

• Szkole Podstawowej nr 45
  • Oddziale przedszkolnym przy SP nr 45
  • XIV Liceum Ogólnokształcącym

Kształcenie na odległość, w czasie którego będą realizowane treści programowe, prowadzone będzie z wykorzystaniem metod i technik pracy zdalnej z uczniem. Szczegółowe informacje dotyczące organizacji nauczania zdalnego z poszczególnych przedmiotów i zajęć edukacyjnych przekażą Państwu oraz Uczniom Wychowawcy i Nauczyciele za pomocą dostępnych środków komunikacji /m.in. dziennik elektroniczny, platformy edukacyjne, pocztę elektroniczną, media społecznościowe/.

We wszelkich sprawach szkolnych prosimy o kontaktowanie się drogą telefoniczną pod nr (81) 741 37 03 wew. 11 lub na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Łączę wyrazy szacunku

Wojciech Kalicki