Informujemy, że posiadamy jeszcze wolne miejsca dla kandydatów do klasy pierwszej na rok szkolny 2020/2021. Dodatkowa rekrutacja odbędzie się w dniach od 21 do 28 kwietnia 2020 roku. Zapraszamy dzieci spoza obwodu szkoły!

ELEKTRONICZNA REKRUTACJA DO KLASY PIERWSZEJ

Rodziców kandydatów z obwodu szkoły, którzy jeszcze nie zapisali dziecka do klasy pierwszej prosimy o kontakt telefoniczny ze szkołą.

Jednocześnie informujemy, że wszyscy kandydaci z obwodu szkoły zarejestrowani przez Rodziców w pierwszym etapie rekrutacji (od 1 do 8 kwietnia) zostali zakwalifikowani do klasy pierwszej.

INFORMACJE:

Dyżur telefoniczny pełniony będzie w dniach 21 i 23 oraz 27 i 28 kwietnia 2020 r. w godzinach od 9.30 do 14.00

tel. 81 741 37 03 w. 11, a w pozostałe dni elektronicznie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

OFERTA SZKOŁY

FOLDEREK