Szanowni Państwo Rodzice Ósmoklasisty!

Drodzy Uczniowie klas 8!

Nasza szkoła przystąpiła do organizacji próbnego egzaminu ósmoklasisty rekomendowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej we współpracy z Centralną Komisją Egzaminacyjną.

Materiały obejmą zarówno arkusze w wersji standardowej, jak i te dostosowane do potrzeb uczniów z niepełnosprawnościami. Wszystkie materiały, w tym nagrania w formacie mp3 do zadań na rozumienie ze słuchu w arkuszu z języka angielskiego, zostaną zamieszczone na stronie internetowej Centralnej Komisji Egzaminacyjnej (www.cke.gov.pl) oraz na stronach internetowych okręgowych komisji egzaminacyjnych (www.oke.krakow.pl) w następujących terminach:

• 30 marca br. (poniedziałek), ok. godz. 9:00 – język polski; (arkusz standardowy 120 minut, z dostosowaniami – do 180 minut)
  • 31 marca br. (wtorek), ok. godz. 9:00 – matematyka; (arkusz standardowy 100 minut, z dostosowaniami – do 150 minut)
  • 1 kwietnia br. (środa), ok. godz. 9:00 – język angielski (arkusz standardowy 90 minut, z dostosowaniami – do 135 minut)

Szczegółowe informacje na temat przeprowadzenia egzaminu i oceniania prac znajdziecie Państwo w e-mailu wysłanym Rodzicom za pośrednictwem dziennika elektronicznego.

Zachęcamy uczniów do przystąpienia do próbnego egzaminu ósmoklasisty!