Komunikat nr 3/19/20

Dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1
im. Zbigniewa Herberta

z dnia 23 marca 2020 r.

Szanowni Państwo Rodzice i prawni Opiekunowie!

W związku z wprowadzeniem stanu epidemii w Polsce zostały zawieszone do 10 kwietnia 2020 r. wszystkie zajęcia edukacyjne w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Zbigniewa Herberta:

• Szkole Podstawowej nr 45
  • Oddziale przedszkolnym przy SP 45
  • XIV Liceum Ogólnokształcącym

Kształcenie na odległość, w czasie którego będą realizowane treści programowe, prowadzone będzie z wykorzystaniem metod i technik pracy zdalnej z uczniem. Szczegółowe informacje dotyczące organizacji nauczania zdalnego z poszczególnych przedmiotów i zajęć edukacyjnych przekażą Państwu oraz Uczniom Wychowawcy i Nauczyciele za pomocą dostępnych środków komunikacji /m.in. dziennik elektroniczny, platformy edukacyjne, pocztę elektroniczną, media społecznościowe/.

Szanowni Państwo!

Przed nami wiele trudnych zadań. Wszyscy uczymy się i zdobywamy nowe doświadczenia, zrozumiałe są też emocje, które temu towarzyszą. Bardzo proszę o wyrozumiałość i współpracę z nauczycielami.

Najważniejsze jednak, abyście Państwo w tym trudnym czasie zadbali o zdrowie swoje i swoich Najbliższych.

Na ten wyjątkowy czas życzę Państwu i Uczniom dużo sił, wytrwałości a nade wszystko dużo zdrowia.

We wszelkich sprawach szkolnych prosimy o kontaktowanie się drogą telefoniczną pod nr (81) 741 37 03 wew. 11 lub na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Łączę wyrazy szacunku

Wojciech Kalicki