ekorobot logo3Serdecznie zapraszamy sześcioosobowe zespoły do udziału w Miejskim Konkursie Techniczno-Plastycznym dla Dzieci z Czechowskich Przedszkoli "EkoRobot". Wystarczy w terminie do 15 marca 2020 r. wykonać z surowców wtórnych pracę przestrzenną przedstawiającą robota.

Chcąc promować ekologiczne nawyki wśród najmłodszych pragniemy także zwrócić uwagę na wyjątkowe nagrody, jakimi są vouchery na bezpłatne zajęcia z robotyki i programowania przeprowadzone dla całych grup przedszkolnych, z których pochodzą 3 najlepsze prace. Dodatkowo przewidziane są nagrody indywidualne.

Wykonane prace należy dostarczyć do sekretariatu Szkoły Podstawowej nr 45 im. Z. Herberta w Lublinie, ul. Radzyńska 5, 20-850 Lublin.

Kontakt do szkolnego koordynatora konkursu Pana Arkadiusza Majewskiego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu dostępne są zamieszczonym poniżej regulaminie.

Dbajmy o środowisko promując nowoczesne technologie!!!

Miejski Konkurs Techniczno-Plastyczny

dla Dzieci z Czechowskich Przedszkoli