Dnia 17 grudnia 2019 prace w Konkursie na Najlepszą Ozdobę Choinkową 2019 oceniła komisja, w skład której wchodzili:

- przedstawiciel Parafii ks. Adam Pawlak,

- nauczyciel plastyki Pani Monika Mirońska-Galińska,

- przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Jessica Sowińska oraz Zastępca Przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego Karolina Zielińska.

Na konkurs zostało zgłoszonych 20 prac. Zostaną one wyeksponowane na choince w kościele Parafii pw. Dobrego Pasterza w Lublinie.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

I miejsce Aleksandra Juścińska z klasy 5a

II miejsce Maciej Wartacz z klasy 6c

III miejsce Gabriela Łakota z klasy 5c

Wyróżnienia w konkursie otrzymują ponadto:

Lidia Kulhawczuk z klasy 5c

Mateusz Olejarczyk z klasy 5c

Ignacy Marczuk z klasy 5c

Karolina Zielińska z klasy 6c

Zofia Henschel z klasy 6c

Nagrody dla wyżej wymienionych osób zostaną wręczone w kościele Parafii pw. Dobrego Pasterza w Lublinie po Mszy Świętej o godzinie 11.00 w niedzielę 22 grudnia 2019. Serdecznie zapraszamy nagrodzone osoby na tą Mszę Świętą. W przypadku nieobecności na tej Mszy Św. nagroda zostanie wręczona w późniejszym czasie w szkole.

Wszyscy uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie otrzymają ponadto imienne zaproszenie dla siebie i najbliższej rodziny na wieczorne spotkanie w naszej szkole podczas którego odbędzie się wspólne kolędowanie oraz seans filmu o tematyce świątecznej. Spotkanie to zostanie zorganizowane w czwartek 9 stycznia 2020 r. o godzinie 18.00 na pierwszym piętrze segmentu B.

Była to już druga odsłona konkursu bożonarodzeniowego zorganizowanego z udziałem Szkoły i Parafii. Liczymy na dalsze lata owocnej współpracy.

Wszystkim uczestnikom składamy serdeczne podziękowania za poświęcenie i wkład pracy w tak trudnym czasie przedświątecznym życząc zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia.

Koordynatorzy konkursu: Pan Arkadiusz Majewski - Opiekun Samorządu Uczniowskiego oraz ksiądz Adam Pawlak.

Zapraszamy do zobaczenia galerii zdjęć z wręczenia nagród, które miało miejsce 22 grudnia 2019 r. w kościele parafialnym po Mszy Świętej.