71077

Od dnia 2 do 4 grudnia w naszej szkole można wrzucać listy do skrzynki, która jest przeznaczona wyłącznie na listy do Mikołaja. Wszystkie dzieci kochają św. Mikołaja i z niecierpliwością czekają cały rok na jego odwiedziny w grudniu. Wcześniej piszą do niego listy z pozdrowieniami i oczywiście z prośbą o wymarzone prezenty. W świetlicy dzieci już napisały listy do Świętego. Autorzy listów własnoręcznie wykonali koperty, bardzo ładnie je ozdobili i zaadresowali. Z niecierpliwością wszyscy czekamy na prezenty i odpowiedź Mikołaja.

O co chciałbyś prosić Św. Mikołaja - dla siebie, szkoły, Twojego miasta,...........?

Zachęcamy wszystkich uczniów szkoły do napisania listu do Mikołaja.

List można wrzucić do specjalnej skrzynki, która czeka na listy do Mikołaja na korytarzu przy świetlicy szkolnej – adres do Mikołaja można znaleźć na stoliku obok skrzynki, albo zgłosić się do nauczycieli świetlicy.

My wyślemy listy bezpośrednio do św. Mikołaja.

IMG 2147 Kopia

IMG 2148 Kopia