Parafia pw. Dobrego Pasterza w Lublinie oraz Samorząd Uczniowski serdecznie zapraszają wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej nr 45 im. Z. Herberta do udziału w konkursie na najlepszą ozdobę choinkową.

Tematyka prac: dowolna ozdoba choinkowa, którą można wykorzystać do przystrojenia choinki (bombki, aniołki, łańcuchy, gwiazdki i inne.)

Materiały: do wykonania ozdób można wykorzystać dowolne materiały pozwalające na późniejszą bezpieczną prezentację ozdoby na choince szkolnej lub parafialnej.

Kryteria oceny prac: pomysłowość, staranność wykonania i ogólne wrażenie estetyczne.

Na wykonane prace czekamy do dnia 16 grudnia 2019 r.

Skład komisji oceniającej prace: przedstawiciel Parafii, nauczyciel przedmiotów artystycznych, przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego.

Najlepsze prace zostaną zaprezentowane na choinkach w kościele parafialnym. Pozostałe ozdoby zostaną wyeksponowane na terenie szkoły.

Prace z zamieszczonym imieniem, nazwiskiem oraz klasą autora należy dostarczać do pokoju nauczycielskiego.

Nagrody za najlepsze prace sponsoruje Parafia, a zostaną wręczone podczas niedzielnej mszy świętej 22 grudnia 2019.

Każdy uczestnik konkursu otrzyma ponadto zaproszenie dla siebie i najbliższej rodziny na wieczorne spotkanie podczas którego odbędzie się wspólne kolędowanie oraz projekcja filmu o tematyce świątecznej. Termin spotkania zostanie ustalony w późniejszym terminie.

Wykonane prace będzie można odebrać po okresie świątecznym, gdy zostaną rozebrane choinki w szkole i kościele.

Przebieg konkursu na terenie szkoły koordynują: Pan Arkadiusz Majewski - Opiekun Samorządu Uczniowskiego oraz ks. Adam Pawlak.