flaga ruchPierwszy tydzień listopada w świetlicy szkolnej przebiegł pod hasłem: „Polska – Nasza Ojczyzna”. Dzieci zapoznały się z symbolami narodowymi, wykonały dekorację sali oraz kotyliony. Z wielkim zainteresowaniem oglądały animację „Z albumu Dziadka - historia Józefa Piłsudskiego opowiedziana dla dzieci” Śpiewały pieśni patriotyczne i przygotowywały się do koncertu pieśni patriotycznych „Przybyli ułani”. Koncert zespołu muzyki tradycyjnej „MALACHEJ – ANGIEŁY – ANIOŁOWIE” odbył się 8 listopada  w sali widowiskowej  Dzielnicowego Domu Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej „Czechów”. Bardzo cieszymy się z zaproszenia na koncert tym bardziej, że byliśmy tam obecni nie tylko jako widzowie ale również jako artyści – odświętnie ubrani z przypiętymi kotylionami wspólnie z dziećmi z naszej zerówki zaśpiewaliśmy piosenkę „Co to jest niepodległość”