W dniu 1 września 2020 roku odbyło się w naszej szkole uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych. Pierwszoklasistów i ich rodziców oraz wychowawców i nauczycieli przywitał pan dyrektor Wojciech Kalicki. Następnie pan wicedyrektor Marek Czech odczytał rotę przysięgi. Dzieci przyrzekały, że będą dbać o honor SP 45 i klasy, będą zawsze mówić prawdę, szanować nauczycieli, koleżanki i kolegów, a swoim zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i wychowawcom. Po złożeniu roty przysięgi każdy pierwszoklasista otrzymał od pań wychowawczyń (p. Dorota Sękowska, p. Beata Skawińska-Migacz) dyplom pasowania na ucznia.

Drogie dzieci! Jesteśmy przekonani, że w naszej szkole wyrośniecie na dobrego człowieka i mądrego Polaka. Wszystkiego Najlepszego!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tej uroczystości.